Skills

Nasz zespół posiada dużo doświadczenia w zakresie nauk technicznych oraz businessowych. Z podobną łatwością poruszamy się po hurtowniach, SQLach oraz c#, jak też w zagadnieniach księgowych, finansowych, czy bankowych. Powiedz nam po prostu co chcesz mieć, a my zamienimy to na ciąg bitów i dostarczymy oczekiwany rezultat.

93%

SQL i bazy danych

95%

HTML, aplikacje web

90%

Bankowość i finanse

70%

Aplikacje mobilne

Dream Team

To my reprezentujemy Data Domain. Staramy się spinać wszystkie nasze projekty, aktywnie w nich uczestniczymy i odpowiadamy za efekt końcowy.

Krzysztof Kulpiński

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w tworzeniu oprogramowania z zakresu finanse i bankowość, a także aplikacji mobilnych. Znajomość baz danych, hurtowni, narzędzi programistycznych. Aktywnie uczestniczy w rozwoju naszych aplikacji na poziomie założeń i algorytmów, oraz kodowania przyjętych rozwiązań. Współtwórca wszystkich naszych produktów. Założyciel i współwłaściciel Data Domain.
Aktywnie występuje na scenie kabaretowej.

Piotr Wierzcholski

Założyciel i właściciel

Specjalista IT, ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu IT, projektami IT, a także audytem. Dobra znajomość baz danych, hurtowni oraz procesu powstawania oprogramowania od założeń do gotowego produktu, współtwórca założeń do wszystkich naszych produktów , znajomość finansów i bankowości. Założyciel i współwłaściciel Data Domain, absolwent MBA.
Podróżuje, zbiera przygody i fotografuje.