Oferujemy następujące usługi.
Zobacz też wszystkie nasze gotowe produkty.

Projektujemy Aplikacje

Projektujemy od podstaw nasze aplikacje, w taki sposób, aby spełniały wszystkie wymagania klientów, a nawet je przewyższały (zależy nam zawsze na efekcie WOW!).

Kodujemy Aplikacje

Jak już zaprojektujemy aplikację, to ją również stworzymy, tak żeby klient otrzymał gotowe rozwiązanie, zgodne z oczekiwaniami.

Tworzymy Bazy i Hurtownie

Bazy i hurtownie danych od podstaw: projekt, struktura, zasilenie danymi. Tworzymy duże hurtownie na potrzeby całego banku lub innej firmy jak i małe bazy na potrzeby konkretnych grup raportów.

Gartening hurtowni

Opiekujemy się bazami i hurtowniami. Nie pozwalamy im zarosnąć tak, że po jakimś czasie nie nadają się do użytku. Kontrolujemy więzy integralności, uzgadniamy dane, raportujemy wszelkie odstępstwa.

Lokalnie lub w Chmurze

Nasze aplikacje mogą działać lokalnie na serwerach naszych klientów, mogą też być umieszczone na zewnątrz, a także u nas w chmurze. Dopasujemy się.

oraz Mobilnie

Tworzymy też aplikacje mobilne, najchętniej aplikacje używane wewnątrz korporacji, ale również też inne, dostępne dla wszystkich.

Raportujemy

Tworzymy proste i zaawansowane raporty pobierając dane zarówno z hurtowni, baz danych jak też bezpośrednio z systemów źródłowych. Zawsze uzgadniamy dane ze sobą.

Bezpiecznie+

Zawsze duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo i poufność. W każdej aplikacji czy systemie raportowym jest zarządzalny moduł dostępu do danych, pozwalający okreslić role poszczególnych osób z dokładnością do funkcji.