BAZY I HURTOWNIE

Pasjonujemy się wydobywaniem danych z różnych systemów źródłowych, ich transformacją i porządkowaniem. Wrzucamy je do wcześniej przygotowanych struktur, przetwarzamy i w ten sposób opracowane bazy i hurtownie dostarczamy w formie przekrojowych raportów dla wszystkich departamentów. Mówimy, że dostarczamy jedną wersję prawdy, uzgadniając dane pomiędzy różnymi częściami organizacji.

DLACZEGO BAZY, HURTOWNIE, RAPORTY?

aplikacja do wyliczania ESP

INTEGRACJA

Dzięki zintegrowanych i uzgodnionych danych pochodzących z różnych systemów każda część firmy bazuje na tych samych wartościach.

aplikacja do wyliczania ESP

DUŻO I SZYBKO

Dzięki odpowiedniemu przetworzeniu i agregacji danych nawet skomplikowane raporty mogą wykonać się błyskawicznie.

aplikacja do wyliczania ESP

WSPÓLNE RAPORTOWANIE

Przekrojowe raportowanie w firmie, oddziałach, spółkach zależnych.

aplikacja do wyliczania ESP

BENCHMARKING

Łatwe porównania do rynku, do konkurencji oraz do siebie.

Określając w pełni profesjonalnie realizowane przez nas zadania możemy stwierdzić, że specjalizujemy się w hurtowniach dla instytucji finansowych. Wspieramy cały proces tworzenia i zasilenia bazy danych, a także jej późniejszej pielęgnacji. W zależności od wymagań Klientów, wspieramy następujące procesy:


  • analizę systemów źródłowych i zgromadzonych w nich danych,
  • projektowanie i wykonanie ekstraktu danych,
  • projektowanie i wykonanie struktury danych, począwszy od baz wspomagających importowanie, kończąc na data martach oraz kostkach,
  • zapewnienia pełnej historyzacji danych,
  • wykonania zasilenia baz danych (np. SSIS),
  • rekonsyliacji i uzgodnienia danych pochodzących z różnych systemów źródłowych,
  • tworzenia raportów zarówno ze struktur hurtowni jak również bezpośrednio z innych systemów,
  • interface'y do innych systemów.

W zależności od wymagań tworzymy całą hurtownię danych i jej zasilenie od podstaw lub też wykonujemy każdy z wyżej wymienionych elementów oddzielnie. Dzięki elastycznemu podejściu możemy włączyć się w proces tworzenia, modyfikacji i pielęgnacji baz oraz hurtowni w dowolnym momencie. Nasze doświadczenie pozwala nam szybko zorientować się w istniejących strukturach danych i je uzupełnić, zmodyfikować lub wykonywać raporty. Do skorzystania z omawianej oferty zapraszamy przede wszystkim różnego rodzaju instytucje finansowe, dla których katalogowanie danych oraz ich skuteczna i dokładna analiza ma kluczowe znaczenie. W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcamy Państwa do kontaktu. Chętnie zaprezentujemy Państwu nasze rozwiązania oraz pełnie ich możliwości.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?


Z oferty naszej firmy warto skorzystać nie tylko dlatego, że proponowane przez nas rozwiązania pozwalają uporządkować pracę i sprawić, że będzie ona wyraźnie efektywniejsza. Współpraca z nami wiąże się również z szeregiem innych korzyści. Przede wszystkim Klientom oferujemy przeprowadzenie odpowiedniego szkolenia z obsługi dostarczanych systemów. Dzięki temu pracownicy firmy będą wiedzieli, w jaki sposób poruszać się po danym środowisku i jak w pełni wykorzystać potencjał systemu. Oprócz tego oferujemy także stałą kontrolę nad funkcjonowaniem baz i hurtowni. W przypadku jakichkolwiek błędów w ich działaniu, można liczyć na naszą pomoc i tak szybko, jak to możliwe dokonamy ich diagnozy i wyeliminowania. Korzystając z naszej oferty mogą mieć Państwo również pewność, że wszelkie przetwarzane przez systemy dane są w pełni bezpieczne. Stosujemy bowiem odpowiednie szyfrowania gromadzonych informacji, dlatego nie muszą się Państwo obawiać ich utraty.


aplikacja do wyliczania ESP

Benefits of large databeses: cross-cutting reports, agreed data.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami