Wdrażanie systemów informatycznych

Zobacz też wszystkie nasze gotowe produkty.

Oferta usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje między innymi wdrażanie systemów informatycznych. Tego rodzaju zadania, podobnie jak wszelkie pozostałe, realizujemy przede wszystkim na zlecenie Klientów z sektora finansowego. Chodzi między innymi o banki, ubezpieczalnie czy firmy specjalizujące się w analityce danych lub controllingu finansowym. Wprowadzane przez nas rozwiązania mogą być wykorzystywane do realizacji wielu zadań. Umożliwiają one bowiem między innymi prowadzenie zaawansowanych wyliczeń, tworzenie szerokich raportów czy zarządzanie pasywami. Warto dodać, że jeszcze przed wdrożeniem jakiegokolwiek systemu, realizację całego zadania szczegółowo omawiamy z Klientem. Dzięki temu oprogramowanie jest kompletną odpowiedzią na jego zapotrzebowanie.

 

 

Obsługa systemów po zakończeniu procesu ich wdrażania

Wielu Klientów decyduje się na nawiązanie współpracy z naszą firmą nie tylko ze względu na szybkie, skuteczne i dokładne wdrożenie systemów informatycznych. Co jeszcze ma zatem wpływ na popularność świadczonych przez nas usług? Przede wszystkim jest to kompleksowa oferta, w której skład wchodzi również obsługa systemów po zakończeniu procesu ich wdrażania. Dodatkowe zadania, które realizujemy polegają między innymi na wsparciu programistycznym w celu implementowania nowych rozwiązań i funkcjonalności. Ponadto, na życzenie Klienta, możemy również zająć się wprowadzeniem nowych zabezpieczeń, na przykład po to, aby dodatkowo ochronić przetwarzane dane. Jeśli zatem szukają Państwo firmy wdrażającej systemy informatyczne, z którą kontakt nie kończy się wraz z zakończeniem realizacji zadania, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 

 

aplikacja do wyliczania ESP

Wsparcie
przy projektach informatycznych

Opiekujemy się bazami i hurtowniami. Nie pozwalamy im zarosnąć tak, że po jakimś czasie nie nadają się do użytku. Kontrolujemy więzy integralności, uzgadniamy dane, raportujemy wszelkie odstępstwa.

aplikacja do wyliczania ESP

Projektowanie i budowa
aplikacji na zamówienie

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych.

aplikacja do wyliczania ESP

Repozytoria
i hurtownie danych

Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych, zarządzamy nimi. Od ETL poprzez struktury danych do tworzenia raportów. Jeśli nie chcesz hurtowni: tworzymy przekrojowe raporty wprost z systemów źródłowych.

aplikacja do wyliczania ESP

Pomoc
przy zarządzaniu hurtownią

Databáze a datové sklady od píky: projekt, struktura, dodávky dat. Vytváříme velké databáze pro potřeby celé banky nebo jiné firmy, jakož i malé databáze pro potřeby konkrétních skupin reportů.

aplikacja do wyliczania ESP

Tworzenie
zindywidualizowanych raportów

Tworzymy proste i zaawansowane raporty pobierając dane zarówno z hurtowni, baz danych jak też bezpośrednio z systemów źródłowych. Zawsze uzgadniamy dane ze sobą.

Usługi

Nasze aplikacje projektujemy od podstaw, tak aby spełniały wszystkie wymagania klienta, a nawet je przewyższały (zawsze zależy nam na SUPER wyniku!).

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami