Zarządzanie projektami informatycznymi

Tworzenie oraz wdrażanie aplikacji, oprogramowania lub całych systemów (hurtownie, systemy bankowe etc.), w zależności od stopnia ich zaawansowania, może wymagać zaangażowania wielu osób oraz przestrzegania założonego harmonogramu. W przypadku realizacji projektów szczególnie na zlecenie podmiotów zewnętrznych warto wyznaczyć osobę, która będzie odpowiedzialna za koordynację prac, kontakt na linii klient — wykonawca oraz nadzoru nad przestrzeganiem deadline’ów. Jeśli zatem szukają Państwo firmy, świadczącej tego rodzaju usługi, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy bowiem bogate doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi. Wiemy, jak dowieźć projekt o czasie oraz w jaki sposób podzielić pracę na członków zespołu, aby każdy z nich był maksymalnie wydajny. Oprócz tego możemy również odpowiadać za wymianę informacji pomiędzy osobami odpowiedzialnymi za tworzenie aplikacji lub oprogramowania, a podmiotem zlecającym. Dzięki temu programiści będą mogli w stu procentach skupić się na realizacji swoich podstawowych obowiązków, a my zajmiemy się całą resztą.

Na przestrzeni czasu uczestniczyliśmy w takich projektach IT jak:
- budowa nowego banku od podstaw (wybór technologii, wymagania, zgodność, nadzór nad realizacją)
- likwidacja banku komercyjnego (zamykanie systemów, archiwizacja danych etc.)
- wdrożenia własnych hurtowni (od wymagań, poprzez definicję architektury, po realizację) jak również innych systemów wspomagających pracę banku
- wdrożenie hurtowni na poziomie światowego koncernu finansowego (prowadzenie projektu dla rynku polskiego, nadzór nad dostawcami z wielu krajów)

Projekty prowadzimy po polsku, angielsku i niemiecku.

 

 

Wsparcie programistyczne

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w zarządzaniu projektami informatycznymi. Oprócz tego świadczymy także wsparcie programistyczne. Polega ono zarówno na kompleksowej pomocy, jak i doraźnym wspomaganiu w realizacji konkretnych zleceń. Klientom, którzy postanowią skorzystać z naszych usług, możemy pomóc między innymi w projektowaniu oraz wdrażaniu dedykowanych aplikacji. Ponadto zajmujemy się także optymalizacją i aktualizowaniem wydanego już oprogramowania. Warto dodać, że możemy również zadbać o bezpieczeństwo konkretnych aplikacji, poprzez wdrożenie odpowiednich rozwiązań. Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Zapewniamy pomoc na niemal każdym etapie realizacji zadania, terminowe wykonanie zlecenia oraz niezawodne i stabilne działanie wdrożonych rozwiązań.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami