Oprogramowania dla instytucji finansowych

W naszym portfolio mamy naszym zdaniem najlepsze aplikacje finansowe do zarządzania pasywami (XARES), wyliczania ESP, raportowania BASEL III, budżetowania, zarządzania prowizjami i inne.

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje między innymi różnego rodzaju oprogramowania dla instytucji finansowych. Co konkretnie możemy Państwu zaproponować? Wśród nich dostępne są takie rozwiązania, jak na przykład XARES, które pozwala na zarządzanie pasywami. Oprócz tego dostarczamy także specjalistyczne systemy controllingowe BASEL III lub raportowe dot. IFRS17 czy Black Box umożliwiający forecastowanie budżetu oraz nadzór nad jego wykonaniem. Jeśli chodzi o zakres świadczonych przez nas usług, to obejmuje on nie tylko sprzedaż oprogramowania. Jako specjaliści i czołowa firma na rynku łącząca rozwiązania informatyczne i ekonomiczne, kompleksowo podchodzimy do realizacji zadań. W związku z tym zajmujemy się wdrożeniem całych systemów czy nadzorem nad ich prawidłowym działaniem. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty, zachęcamy do kontaktu.

 

Nowoczesne rozwiązania IT dla bankowości

Proponowane przez nas oprogramowania nie byłyby tak chętnie wykorzystywane, gdyby nie fakt, że to najnowocześniejsze rozwiązania IT dla bankowości. Dzięki temu na ich wprowadzenie decydują się zarówno Klienci z Polski, jak i zagranicy. Odpowiednia wydajność tworzonych systemów, możliwość wykonywania zaawansowanych operacji przy ich zastosowaniu czy zdolność do gromadzenia nawet ogromnych baz danych to tylko część korzyści, z jakimi wiąże się użytkowanie dostarczanego przez nas oprogramowania. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jego wprowadzenie do firm wiąże się nie tylko z usprawnieniem wielu procesów, ale także wydatnie może się to przełożyć na korzyści finansowe organizacji. Jeśli mieliby Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące proponowanych przez nas rozwiązań, prosimy o kontakt.

 

 

Zobacz co oferujemy!

Tworzymy oprogramowanie głównie dla instytucji finansowych. Specjalizujemy się w tworzeniu aplikacji bazodanowych, w tym hurtownie i repozytoria danych. Hurtownie danych wykonujemy od projektu struktury danych, poprzez ETL, zasilenia aż po raporty dla użytkowników.

aplikacja do wyliczania ESP

Xares
zarządzanie pasywami

Front i Mid-Office w zakresie zarządzania takimi produktami jak: pożyczki, linie, depozyty (kaucje) oraz instrumenty pochodne FXSwap/FxForward, IRS, a także obligacje, gwarancje, papiery wartościowe. Xares wspiera też Back Office wyliczając miary płynności, nadzorując rezerwy, umożliwiając wprowadzanie i monitoring prognoz środków stabilnych.

aplikacja do wyliczania ESP

GrayBoxEIR
Efektywna Stopa Procentowa

Moduł do wyceny należności i zobowiązań liczonej w oparciu o efektywną stopę procentową (Efective Interest Rate). Rozwiązanie zawiera moduł importowy, przeliczeń, korekt oraz szeroki zestaw raportów dostępny przez interface.

aplikacja do wyliczania ESP

Systemy
raportowe

Posiadamy rozwiązania do prostego definiowania raportów takich jak Luka płynności, LCR, NSFR. Wykonujemy odpowiednie zasilenia danymi oraz wyliczenia niezbędne do raportowania zgodnego z wymogami Basel III zarówno w zestawieniach miesięcznych jak i dziennych

aplikacja do wyliczania ESP

Repozytoria
i hurtownie danych

Projektujemy i wdrażamy hurtownie danych, zarządzamy nimi. Od ETL poprzez struktury danych do tworzenia raportów. Jeśli nie chcesz hurtowni: tworzymy przekrojowe raporty wprost z systemów źródłowych.

aplikacja do wyliczania ESP

Black Box
wsparcie przy budżecie

Forecastowanie budżetu oraz nadzór nad jego wykonaniem. Na podstawie danych historycznych i zadanych parametrów szacujemy przyszłe przepływy.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Niezależnie od tego, czy jest to duża aplikacja wspomagająca zarządzanie finansami, hurtownia danych, czy prosty raport - my zrobimy to efektywnie i efektownie!

Chcesz zrobić to szybko i dobrze, zrób to z nami!

Skontaktuj się z nami