Mobilne aplikacje biznesowe

Oprócz webowych aplikacji finansowych oraz hurtowni danych od mniej więcej roku zajmujemy się intensywnie tworzeniem aplikacji mobilnych, w chwili obecnej tworzymy trzy aplikacje komercyjne, którymi jeszcze w tej chwili nie możemy się pochwalić.

Naszym celem jest tworzenie mobilnych aplikacji biznesowych dla przedsiębiorstwa. Aplikacje takie umożliwiają prezentację danych firmowych na urządzeniach mobilnych, a także ich manipulację i informację zwrotną.

Wszystkie nasze aplikacje tworzone na przeglądarki są w pełni responsywne i umożliwiają pracę na urządzeniach mobilnych, jak np. Xares, czy Andvari, nie mniej szukamy tematu, który w pełni mógłby wykorzystać dostępne technologie.

Pracujemy nad koncepcją systemu do ofertowania dla przedstawicieli handlowych, umożliwiającego szybkie stworzenie oferty na aplikacji mobilnej w terenie u klienta, uwzględniającej koszty, marże i inne czynniki, w tym regionalizowane oferty specjalne wymagające zgody kierownictwa organizacji.Jeśli macie Państwo pomysły na tego typu aplikacje chętnie wspólnie je zrealizujemy.

Rozwiązania mobilne dla businessu

Secret

Aplikacje działają tylko w obrębie firmy, dane nie wypływają na zewnątrz.

Szybkość

Dostęp do danych jest online, możliwa jest natychmiastowa reakcja.

Geo - właściwości

Aplikacja może wykorzystywać dane geograficzne pracownika, jego lokalizację, szybkość etc.

Two Way Flow

Dane mogą przepływać z serwerów firmy do aplikacji i z aplikacji na serwery firmy, gdzie są poddawane obróbce i analizie.